Hogwarts Legacy oferuje ponad 100 zadań pobocznych, które wpływają na główną historię

Gry
2461V
Pasowanie na ucznia - Dziedzictwo Hogwartu
Wojciech Gruszczyk | 25.01, 16:52

Pojawiły się nowe materiały oraz informacje dotyczące Hogwarts Legacy. Twórcy najwidoczniej postanowili przygotować gigantyczną historię, której ukończenie zajmie wiele godzin, a dodatkowo gracze będą zachęcani do poznania zadań pobocznych.

Hogwarts Legacy zbiera pochwały od pierwszych dziennikarzy, ale na ostateczne recenzje dotyczące gry musimy jeszcze zaczekać. Fani uniwersum czarodziejów mogą mieć jednak pewność, że tytuł zaoferuje naprawdę sporo zawartości.

Moira Squier, dyrektor narracji i główna scenarzystka Hogwarts Legacy, w rozmowie z redakcją Gamesradar potwierdziła, że tytuł zaoferuje rozbudowaną historię, która w dodatku będzie w znaczący sposób reagować na działania graczy:

„Główna linia fabularna jest skomplikowana i wciągająca, angażuje wiele różnych postaci i punktów widzenia, ale dając graczowi momenty wyboru w całej grze, pozwalamy mu opowiedzieć własną wersję tej epickiej historii. Nawet zadania poboczne, których jest ponad 100, pozwalają graczowi manipulować główną kampanią dzięki doświadczeniom, które przeżyli. Wejście w interakcję z kimś w zadaniu pobocznym wpłynie na to, jak wejdziesz z nim w interakcję w głównej fabule - i odwrotnie. Kolejność, w jakiej gracz zdecyduje się ukończyć te questy, wpłynie na jego historię i grę. Wszystko jest ze sobą połączone”.

W Hogwarts Legacy otrzymamy dostęp do ponad 100 zadań pobocznych i choć trudno powiedzieć, jak będzie prezentować się jakość każdej misji, to jednak przynajmniej część pozwoli w inny sposób zaprezentować główny wątek. Jest to ciekawe, ponieważ to kolejny powód, by jeszcze raz zapoznać się z tytułem – wcześniej pojawiły się przecieki, według których wybór domu w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie również ma wpływ na wydarzenia.

Hogwarts Legacy trafi do graczy w przyszłym miesiącu, jednak warto pamiętać, że pozycja na początek będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 5, Xboksach Series X|S oraz komputerach osobistych.

Źródło: Gamesradar.com

Komentarze (49)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper