Hogwarts Legacy wygląda fantastycznie. Gameplay z pełnej misji pokazuje oczekiwaną grę

Gry
5441V
Hogwarts Legacy gameplay
Wojciech Gruszczyk | 25.01, 15:11

Hogwarts Legacy zadebiutuje w przyszłym miesiącu na pierwszych platformach, więc już dzisiaj możemy sprawdzić, jak wygląda czysty gameplay z gry. Materiały pokazują sporo zawartości.

Czy warto zainteresować się Hogwarts Legacy? Najnowsza produkcja Warner Bros. Games od pierwszej zapowiedzi intryguje graczy i w końcu możemy zobaczyć materiały z gry, które przedstawiają czystą rozgrywkę. Wybrani dziennikarze otrzymali dostęp do fragmentu przygody.

Na filmach zobaczycie między innymi jedną pełną misję, ale także zaprezentowano edytor postaci, mechanikę latania na miotle oraz sporo pojedynków. Na uwagę zasługuje jakość grafiki w przypadku postaci – podczas dyskusji widzimy świetnie wyglądających bohaterów.

Przedstawione opinie na temat Hogwarts Legacy są bardzo pozytywne, co na pewno skłoni niezdecydowanych do pozycji. Już teraz tytuł cieszy się wielkim zainteresowaniem, a mogę śmiało założyć, że wielu graczy wstrzymuje się z zamówieniem gry do momentu zapoznania się z recenzjami. Analitycy są przekonani, że przygoda może być jedną z najlepiej sprzedających się produkcji 2023 roku.

Hogwarts Legacy ma zapewnić naprawdę sporą zawartość, ponieważ w tym wypadku nie tylko otrzymamy długi wątek główny, ale również przez wiele godzin będziemy mogli uczestniczyć w różnych aktywnościach.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (152)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper