The Last of Us – 2. sezon jest „prawdopodobny”. Bella Ramsey jest gotowa do pracy, ale czeka na HBO

Filmy/seriale
1181V
Bella Ramsey - The Last of Us
Wojciech Gruszczyk | 25.01, 17:25

W ostatnich dniach pojawiły się wiadomości graczy, którzy mają nadzieję, że HBO zmieni główną aktorkę „The Last of Us” i w 2. sezonie Bella Ramsey nie wcieli się w Ellie. Gwiazda serialu raczej nie przejmuje się opiniami i czeka na pozytywną wiadomość od stacji.

„The Last of Us” cieszy się gigantycznym zainteresowaniem i jest to jeden z największych hitów HBO i HBO Max. Zapowiedź kontynuacji to pewnie kwestia czasu, ale Bella Ramsey wspomniała, że aktualnie oficjalnie nie zostały podjęte żadne decyzje.

Aktorka jest jednak najwidoczniej gotowa, by powrócić do roli Ellie, co na pewno będzie ciekawe biorąc pod uwagę wydarzenia z The Last of Us Part II – 2. sezon serialu według Neila Druckmanna ma być adaptacją właśnie tej gry.

„Jeśli ludzie nadal będą oglądać, myślę, że [drugi sezon] jest całkiem prawdopodobny. To zależy od chłopaków z HBO. Nie ma jeszcze nic potwierdzonego, więc będziemy musieli poczekać i zobaczyć”.

Bella Ramsey potwierdziła, że wcześniej nie miała większego kontaktu z grami, to jednak „The Last of Us” może być wzorem dla adaptacji produkcji z naszej branży – tytuł musi jedynie trafić w odpowiednie ręce.

„[Gry wideo] są o wiele bogatsze niż kiedykolwiek sobie wyobrażałam, będąc naiwną, nieświadomą, niegrającą osobą. To naprawdę fajne, że gry wideo mogą działać w medium filmowym. Może to będzie stanowić wzór dla adaptacji gier wideo w przyszłości. Jest to tak dobra reprezentacja tego, jak gry mogą być adaptowane we właściwych rękach”.

Źródło: VGC

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper