Nie tylko Dead Space Remake. Sony promuje nowości zmierzające na PS5 i PS4

Gry
862V
PlayStation Logo
Iza Łęcka | 25.01, 11:37

Nadchodzące dni zapowiadają się niezwykle intensywnie dla społeczności PlayStation. Oprócz debiutującego wczoraj Forpoken, gracze preferujący rozgrywkę na konsolach Sony będą mogli sprawdzić jeszcze dwa tytuły. Poznajcie szczegóły.

Powoli wkraczamy w bardzo interesujący okres, w którym Sony ma ręce pełne roboty. Coraz więcej obiecujących gier debiutuje na konsolach PlayStation, na dodatek za moment użytkownicy będą mogli na własnej skórze sprawdzić usprawnienia DualSense Edge (przeczytajcie naszą recenzję kontrolera), a w lutym entuzjaści wirtualnej rzeczywistości zagłębią się w nowych grach wykorzystujących potencjał PS VR2.

Jak zapowiada się najbliższy tydzień? Redakcja PlayStation Access opublikowała materiał zachęcający do ogrania Forspoken, Dead Space Remake i Oddballers. Sguare Enix nieco naraziło się na nieprzyjemny odzew, kiedy wiele redakcji piszących o grach przyznało się, iż nie otrzymały kodów recenzenckich na przygodę Frey. Osadzona w klimatycznej krainie Athia pozycja była jednak chwalona za oprawę i eksplorację świata, natomiast redaktorzy sprawdzający wcześniej tytuł narzekali na fabułę.

Serii Dead Space chyba nie trzeba przedstawiać zbyt wielu graczom. Wraz z Resident Evil 4 Remake jest to odświeżenie horroru, obok którego nie mogą przejść obojętnie sympatycy gatunku – szczególnie że EA Motive zapewnia o swoim szacunku do oryginału.

W znacznie lżejszym klimacie utrzymana jest natomiast produkcja Ubisoftu, Oddballers. W trakcie przypominających grę w zbijaka starć śmiałkowie będą brać udział w szalonej walce na wielu arenach i w kilku środowiskach. Zapowiada się szalona jazda bez trzymanki idealna na zabawę ze znajomymi.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper