Elden Ring Reforged zachwyci graczy? Zwiastun pokazuje „nową, ambitną wersję” pozycji From Software

Gry
4762V
Elden Ring Reforged
Iza Łęcka | 25.01, 09:59

Elden Ring to jedna z najlepszych gier ubiegłego roku, jednakże sympatycy wymagających pozycji oraz umierania nadal wierzą, że są w stanie ulepszyć i rozbudować produkcję japońskich deweloperów. Reforged jest intrygującą modyfikacją, która zgodnie z zapewnieniami zaoferuje znacznie bogatsze doświadczenie.

Elden Ring Reforged można śmiało uznać za jeden najambitniejszych modów, którego twórcy nie tylko rozbudowali podstawowe elementy produkcji, ale dodatkowo skoncentrowali się na dodaniu nowych mechanik do rozgrywki. Pliki zapewniają szereg interesujących rozwiązań, które uprzyjemnią starcia z niebezpiecznymi kreaturami.

Moderzy opracowali między innymi „Codex of the All-Knowing”, czyli bestiariusz zawierający ponad 350 potworów z gry – dzięki skorzystaniu z "książki kucharskiej" przygotujemy specyfiki, które pozwolą nam wdrożyć mechanikę „oznaczania”. Za sprawą tego rozwiązania pokonani wrogowie trafią do naszego spisu. Tytuł oferuje nowy maksymalny poziom (251 z NG+), co więcej, autorzy zajęli się skalowaniem statystyk i całkowitym balansem.

Elden Ring Reforged jest określone jako „nowe doświadczenie”, zapewniające nową zawartość „zgodną z oryginałem” – z rozbudowanego zestawienia można wyróżnić między innymi bossów oraz wcześniej niedostępne czary. Gracze mogą liczyć na „nową, ambitną wersję Elden Ring”.

Zwiastun koncentrujący się na nowej aktualizacji pokazuje kilka nowości, a pełną listę zmian znajdziecie TUTAJ. Modyfikacja jest dostępna na witrynie Nexus Modes.

Źródło: Wccftech

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper