nOS: new Operating System z datą premiery na Nintendo Switch. Zwiastun przedstawia funkcje software’u

Gry
2875V
Switch
Bartosz Dawidowski | 25.01, 10:30

Spośród osobliwych pomysłów, które trafiły na Switch, na pierwsze miejsce wybija się nOS new Operating System, które już w tym tygodniu wejdzie do dystrybucji i reklamowane jest na zwiastunie.

RedDeerGames reklamuje software, który pozuje na system operacyjny dla Nintendo Switch. Ta „gra”, wyceniona na 39,99 dolarów (informacja z oficjalnej strony Nintendo) pozwoli nam na robienie notatek, układanie puzzli, wykonywanie wpisów w kalendarzu, rysowanie, tworzenie szkiców/rysunków czy korzystanie z kalkulatora. Wydawca przedstawia te funkcje jako „rewolucję”, tak jakby nie słyszał o istnieniu smartfonów.

„Rewolucja nadeszła!

 

„Cieszcie się z niesamowitych funkcji nOS. Rysujcie, piszcie, obliczajcie, organizujcie swój dzień i bawcie się tak jak chcecie. Wszystkie narzędzia, które potrzebujecie w jednym miejscu” - stwierdza wydawca w oficjalnym opisie nOS new Operating System.

Software zajmujący 263 MB i wyceniany na 39,99 dolarów zostanie wydany już w tym tygodniu, 27 stycznia 2023 roku. Możliwości tej „gry” udającej system operacyjny możecie sprawdzić na poniższym zwiastunie.

Źródło: IGN/Nintendo.com

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper