The Lord of the Rings: Gollum z terminem premiery. Wydawca może zaoferować grę w spokojnym okresie

Gry
934V
Gollum
Wojciech Gruszczyk | 24.01, 15:52

The Lord of the Rings: Gollum zostało zapowiedziane w marcu 2019 roku i od tego czasu czekamy na wielką premierę gry w uniwersum J.R.R. Tolkiena. Daedalic Entertainment nadal nie potwierdza ostatecznych szczegółów dotyczących debiutu, ale wydawca wspomniał o terminie, w którym możemy oczekiwać przygody.

The Lord of the Rings: Gollum został dostrzeżony przez wielu graczy po zapowiedzi, ale pierwsze materiały sprawiły, że zainteresowanie pozycją opadło. Deweloperzy nie zapewnią prawdziwie next-genowej grafiki, a nie brakuje nawet opinii, według których tytuł nie wygląda nawet jak pozycja z czasów PlayStation 4 i Xboksa One.

Jeśli jednak wciąż czekacie na pozycję umiejscowioną w świecie wykreowanym przez J.R.R. Tolkiena, to Nacon w raporcie finansowym potwierdził ciekawą wiadomość – The Lord of the Rings: Gollum ma zadebiutować w terminie między kwietniem a wrześniem 2023 roku.

„The Lord of the Rings: Gollum ukaże się między kwietniem a wrześniem 2023 roku.

Pierwotnie ogłoszona w marcu 2019 roku z datą premiery na 2021 rok, od tego czasu gra miała wiele opóźnień. W lipcu 2022 roku deweloper Daedalic Entertainment przeniósł produkcję na 2023 rok.

(za pośrednictwem: Nacon Financials)”

Biorąc pod uwagę, że w kwietniu, maju i czerwcu będziemy świadkami kilku głośnych premier, The Lord of the Rings: Gollum może trafić na rynek w stosunkowo spokojniejszym lipcu lub sierpniu. Jeśli Nacon wybierze taki termin, to może sprawić, że część graczy zainteresuje się tytułem – w końcu w czasie wakacji często brakuje na rynku dużych produkcji.

Źródło: MauroNL3

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper