Twórcy Forza Horizon 5 wspominają zmarłego Kena Blocka. Darmowe atrakcje i zaproszenie do tworzenia filmiku

Gry
824V
Ken Block
Bartosz Dawidowski | 24.01, 13:08

Ken Block umarł w pierwszych dniach stycznia 2023 roku. Wydawca i twórcy Forza Horizon 5 nie zapominają o wielkiej gwieździe sportów motoryzacyjnych.

Ken Block, który zginął w wypadku na początku 2023 roku, zostanie uhonorowany w szczególny sposób przez autorów Forza Horizon 5. Zespół Playground Games zapowiedział, że przygotowuje film stanowiący hołd dla Kena Blocka. Firma poprosiła wszystkich fanów, by dzielili się materiałami wideo i screenshotami przedstawiającymi motywy z Forza Horizon 5 związane ze sławnym drifterem i marką Hoonigan. Wideo z kompilacją takich materiałów zostanie opublikowane podczas następnej audycji Forza Monthly.

By włączyć się w akcję wystarczy opublikować na Twitterze wybrany przez siebie screenshot lub filmik z hashtagiem #ForzaKB.

Oprócz tego przedsięwzięcia autorzy Forza Horizon 5 rozdają aktualnie w grze za darmo zestaw „Hoonicorn”, z kombinezonem i kaskiem Kena Blocka. To nie koniec wspominania przedwcześnie zmarłej, sportowej legendy. Już w marcu w Forza Horizon 5 pojawią się nowe motywy związane z Kenem Blockiem, m.in. wyzwania w Festival Playlist i mistrzostwa sezonowe z możliwością wygrania Hoonigan Gymkhana 9 Ford Focus RS RX.

O tragicznym wypadku Kena Blocka pisaliśmy w tym miejscu.

Źródło: https://twitter.com/ForzaMotorsport/status/1617651914728001538

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper