Mario Kart Tour z nowym eventem! Mobilna produkcja rozwija się w fenomenalnym tempie

Gry
463V
Mario Kart Tour
Kajetan Węsierski | 22.01, 10:30

Mario Kart Tour to zdecydowanie jedna z tych produkcji, które są najlepszym dowodem na to, iż przeniesienie dużej marki na formułę mobilną nie musi być z góry skazane na porażkę. Jak się okazuje, da się wykreować udaną i wciągającą grę przeznaczoną na smartfony, która całymi garściami będzie czerpała z założeń oryginałów. 

Oczywiście, aby wszystko miało sens, potrzeba cały czas o taką pozycję dbać. I w tym przypadku również jesteśmy tego świadkami przy mobilnych wyścigach z uniwersum Mario. Nieustannie pojawiają się bowiem nowe wydarzenia, przy okazji których możemy liczyć nie tylko na dodatkowe stroje (choć tych nie brakuje), ale także trasy i specjalne wyzwania. 

Najnowszym eventem jest natomiast Winter Tour, który już niedługo pojawi się w grze (a dokładniej rzecz biorąc, 24 stycznia). Zgodnie z tym, co możemy zobaczyć na specjalnie przygotowanym zwiastunie (zamieszczam go poniżej), raz jeszcze dostaniemy specjalny strój wyścigowy, a także trasę mocno związaną z Singapurem. Ta prezentuje się naprawdę fajnie, więc zachęcam do sprawdzenia! 

Źródło: Nintendo Everything

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper