Tomb Raider w PowerWash Simulator. Gra wkrótce trafi na PS5, PS4 i Switcha

Gry
1045V
Tomb Raider w PowerWash Simulator
Iza Łęcka | 19.01, 12:24

Jeszcze w styczniu PowerWash Simulator zadebiutuje na nowych platformach, więc deweloperzy chcą zachęcić do nietypowej propozycji kolejnych odbiorców. Dzięki najnowszemu rozszerzeniu wyczyścimy posiadłość Lary Croft.

Na początku roku Sony zdradziło datę premiery PowerWash Simulator – choć stosowny wpis na blogu został szybko usunięty, mogliśmy mieć pewność, że ekipa FuturLab nie traci czasu i niebawem przeniesie popularną pozycję na nowe systemy. Obecnie oficjalnie możemy potwierdzić, że 31 stycznia produkcja trafi na PlayStation 5, PlayStation 4 oraz Nintendo Switcha.

Deweloperzy wpadli na interesujący pomysł i przygotowali rozszerzenie związane z przygodami Lary Croft – gracze wkroczą do posiadłości należącej do rodziny poszukiwaczki skarbów, by wypucować kilka kątów. Lokacja była inspirowana budynkiem z Tomb Raider 2.

„Jaki fan Tomb Raidera nie zwiedzał posiadłości Croftów i nie pomyślał: „Winstonowi naprawdę przydałaby się pomoc z tymi terenami! Z przyjemnością umyłbym to miejsce!”? Teraz, z pomocą Square Enix Collective i FuturLab, jest to nie tylko możliwe, ale i niezmiernie satysfakcjonujące” - przyznał Dallas Dickinson, kierownik ds. franczyzy Tomb Raider w Crystal Dynamics.

DLC będzie zawierać pięć poziomów, a zaprezentowany zwiastun pokazuje, że do wyszorowania będzie nie tylko fasada budynku, ale również różne eksponaty znajdujące się w obiekcie. Twórcy zapewniają, że dwór skrywa wiele tajemnic, które czekają na odkrycie.

Zawartość zostanie udostępniona na wszystkich platformach, dzięki czemu nawet posiadacze produkcji na Xboksach Series X|S, Xboksie One oraz komputerach osobistych zajmą się czyszczeniem lokacji.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper