Apokawixa na zwiastunie. Polski film o zombie zmierza do SVOD

Filmy/seriale
1125V
Apokawixa
Wojciech Gruszczyk | 18.01, 20:01

„Apokawixa” to kolejna polska propozycja, którą zainteresował się Amazon. Film o zombie trafi do Prime Video jeszcze w styczniu, więc kolejni widzowie będą mogli się przekonać, czy historia grupy maturzystów nie zawiodła.

W zeszłym roku informowaliśmy naszą społeczność o „Apokawixa”. To pierwszy polski film o zombie, który może i na zwiastunach nie zapowiadał się na największy hit ostatnich miesięcy, to jednak produkcja została dość ciepło przyjęta przez dziennikarzy.

Piotrek serdecznie polecał historię, w której pojawiło się wiele ciekawych postaci, kilka klimatycznych scen, a cała opowieść to dobre połączenie horroru z komedią dla nastolatków. Nie brakuje tutaj zabawnych wydarzeń, a nawet pewnej intrygi. TUTAJ przeczytacie naszą recenzję „Apokawixa”.

Opowieścią zainteresował się Amazon, który zdecydował się zaproponować „Apokawixę” w Prime Video – według najnowszej rozpiski historia zadebiutuje 27 stycznia.

„Apokawixa” zapewne nie jest najciekawszym filmem ubiegłego roku, jednak jeśli akurat korzystacie z oferty Amazonu, to na pewno warto dać historii szansę.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper