Fineasz i Ferb powracają. Disney zamawia kolejne odcinki

Filmy/seriale
1087V
Fineasz i Ferb
Wojciech Gruszczyk | 13.01, 19:26

Gdy konkurencja kasuje kolejne produkcje, Disney inwestuje i zamierza rozwijać serię „Fineasz i Ferb”. Widzowie zobaczą następne sezony serialu animowanego, który jest aktualnie dostępny dla klientów Disney+.

Dan Povenmire w latach 2007-2015 był współtwórcą serialu „Fineasz i Ferb”, a następnie miał okazję rozwijać historię znanych bohaterów przez „Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze” (2011) oraz „Fineasz i Ferb: Fretka kontra Wszechświat” (2020).

Utalentowany twórca podpisał umowę z Disney Branded Television, na mocy której przygotuje następne odcinki. Disney zamówił łącznie 40 epizodów, które zostaną podzielona na 2. sezony.

Jest to na pewno znakomita wiadomość dla fanów serii – aktualnie zainteresowani mogą zobaczyć cztery sezony serialu „Fineasz i Ferb” w Disney+. Wspomniane pełnometrażowe historie są również dostępne w polskiej wersji serwisu SVOD. Na serwerach znajdziecie także „Fineasz i Ferb Misja Marvel” oraz „Fineasz i Ferb Star Wars”.

Aktualnie Disney nie potwierdza konkretów dotyczących premiery oraz obsady, ale możemy mieć nadzieję, że w nowych historiach ponownie usłyszymy znanych aktorów.

Źródło: Deadline

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper