Mario Kart Tour świetnie się rozwija. Przy okazji kolejnego wydarzenia twórcy zabiorą graczy w kosmos!

Gry
731V
Mario Kart Tour
Kajetan Węsierski | 07.01, 08:30

Prawdopodobnie nie starczyłoby liter, aby wypisać wszystkie nieudane próby przeniesienia dużych marek na małe ekrany smartfonów. Bardzo często podejmowane są tego typu kroki, ale próbę czasy wytrzymują nieliczni - swego czasu napisałem nawet tekst, w którym przedstawiłem dziesięć sytuacji tego typu, które okazały się sukcesem. 

A jednym z punktów na liście było oczywiście Mario Kart Tour, które od ponad trzech lat radzi sobie fenomenalnie na sprzętach z systemami Android oraz iOS. Właściwie trudno się do czegokolwiek przyczepić - wyścigi gokartów z uniwersum kultowego hydraulika okazały się przynajmniej w pewnym stopniu tak dobre, jak oryginał. 

Co ważne, ogromną siłą w tym przypadku są nieustannie oferowane wydarzenia. Dopiero co końca dobiegł event związany z Nowym Rokiem, a już teraz twórcy zapowiadają kolejny. I zapowiada się on kapitalnie, albowiem wiele wskazuje na to, że gracze zostaną wysłani w kosmos! Space Tour startuje już 10 stycznia, a wraz z nim do gry dojdą nowe stroje i trasa Rainbow Road z Wii! Szykuje się dobra zabawa - gracie czasem? 

Źródło: Nintendo Everything

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper