Gran Turismo 7 w promocji. Sony zachęca do gry z powodu bezpłatnej aktualizacji do PS VR2

Gry
1990V
Gran Turismo 7
Wojciech Gruszczyk | 06.01.2023, 15:56

Już tylko dzisiaj gracze mogą skorzystać z promocji na Gran Turismo 7. PlayStation zachęca do oferty, ponieważ klienci w przyszłym miesiącu będą mogli za darmo odebrać wersję przygotowaną z myślą o PlayStation VR 2.

Pod koniec przyszłego miesiąca odbędzie się premiera PlayStation VR 2. Urządzenie w dniu premiery zaoferuje ponad 30 produkcji, wśród których znajdzie się Gran Turismo 7. Sony postanowiło zaoferować graczom bezpłatną aktualizację i z tego powodu firma zachęca do promocji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jeszcze tylko dzisiaj możemy skorzystać z promocji, dzięki której kupimy Gran Turismo 7 w znacznie niższej cenie – wyścigi są dostępne za 210,18 zł (-38% z 339 zł), więc korporacja zachęca graczy do skorzystania z oferty:

„Dziś masz ostatnią szansę, by zaoszczędzić na Gran Turismo 7: https://play.st/3Qkk7aU

Stwórz swoją kolekcję samochodów już dziś, a następnie 22 lutego rusz na tor z darmową #PSVR2 aktualizacją”.

Niektórzy gracze mogą zainteresować się ofertą, bo choć pewnie znajdziecie fizyczne wydanie Gran Turismo 7 w niższej cenie, to jednak warto pamiętać, że nie każdy może pozwolić sobie na kupienie pozycji na płycie.

Jeśli jesteście zainteresowani, jak prezentuje się Gran Turismo 7 na PS VR2 – Sony na CES 2023 pokazało kilka ujęć z rozgrywki.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Gran Turismo 7.

Źródło: PlayStationEU

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper