Gran Turismo 7 i Beat Saber zmierzają na PS VR2. Next-genowe gogle VR otrzymają ponad 30 gier na premierę

Gry
1747V
Gran Turismo 7 VR
Wojciech Gruszczyk | 05.01, 02:46

Sony na właśnie trwającej konferencji podczas CES 2023 zaprezentowało dwie gry zmierzające na next-genowe gogle PlayStation VR 2. Gracze mogą mieć pewność, że zagrają w Gran Turismo 7 i Beat Saber.

Sony w zeszłym roku nie zorganizowało oczekiwanych konferencji, a najważniejsze informacje dotyczące PlayStation VR 2 pojawiły się na blogu japońskiej korporacji. Długo musieliśmy czekać, by korporacja pokazała urządzenie na własnej imprezie.

Na imprezie Sony pojawił się Jim Ryan, który potwierdził, że Gran Turismo 7 otrzyma wersję VR i pozycja będzie dostępna na premierę PlayStation VR 2. Gracze w tym wypadku skorzystają z bezpłatnej aktualizacji, więc jeśli posiadacie japońskie wyścigi, to będziecie mogli zagrać za darmo. Na imprezie potwierdzono także, że Beat Saber zmierza na PS VR2, ale wielki hit znajduje się w produkcji i najwidoczniej nie zadebiutuje w dniu premiery sprzętu.

Gracze mogą mieć jednak pewność, że już w przyszłym miesiącu na PlayStation VR 2 zadebiutuje ponad 30 gier.

PlayStation VR 2 zadebiutuje 22 lutego i next-genowe gogle do wirtualnej rzeczywistości zostały wyceniony na 2999 zł. Gracze mogą sięgnąć po zestaw PS VR2 + Horizon Call of the Mountain za 3199 zł, a w sprzedaży pojawiła się także ładowarka do kontrolerów PlayStation VR2 Sense, którą kupimy za 279 zł.

Źródło: CES 2023

Komentarze (59)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper