Xbox Game Pass z kolejną grą-niespodzianką? Aplikacja sugeruje dodanie klimatycznego tytułu Polaków

Gry (plotka)
4482V
Xbox Game Pass logo
Iza Łęcka | 06.01, 11:22

Kiedy gigant z Redmond przedstawi pełną listę produkcji zmierzających w najbliższych tygodniach do Game Passa? Tego nie wiemy. Najnowsze znalezisko graczy zwiastuje jednak, że wkrótce najprawdopodobniej będziemy mogli sprawdzić Shadow Warrior 3.

Microsoft od początku stycznia nie uraczył użytkowników swojego popularnego abonamentu oficjalnym zestawieniem nowości zmierzających do Xbox Game Pass, choć od kilku dni w katalogu usługi dostępne są takie ciekawostki jak Stranded Deep czy Mortal Shell. Do tej listy niebawem może dołączyć kolejna pozycja.

Shadow Warrior 3 prawdopodobnie wzbogaci ofertę Xbox Game Pass w najbliższym czasie. Jak celnie zauważyli niektórzy użytkownicy forum Reddit, aplikacja Xboksa przesyła powiadomienia zwiastujące dodanie produkcji do biblioteki.

„Przeżyj nowe, intensywne wyzwania

Poznaj przyszłość po katastrofie w grze Stranded Deep lub przystąp do wartkiej akcji w grze Shadow Warrior 3!” - możemy przeczytać w wiadomości wysyłanej z aplikacji.

Shadow Warrior 3 w xgp

Shadow Warrior 3 zadebiutowało w marcu 2022 roku i spotkało się ze średnim przyjęciem recenzentów, uzyskując średnią na poziomie 74%. Choć dziennikarze doceniali dynamiczną, szybką akcję, krwawe starcia z wykorzystaniem wielu broni i sporo zabawy, przeszkadzała im długość rozgrywki, przesadzone momenty oraz bardzo liniowa fabuła. Przygoda Lo Wanga mogła być znacznie dłuższa.

Jak na razie klimatyczna pozycja przygotowana przez Flying Wild Hog nie została udostępniona, pozostaje nam więc czekać na aktualizację oferty bądź świeżutki komunikat. Być może tytuł będzie jedną z nowości zmierzających do usługi w ciągu najbliższych dni.

Źródło: Reddit

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper