Gran Turismo na pierwszym materiale. Sony pokazuje film zmierzający na wielki ekran

Filmy/seriale
1325V
Gran Turismo
Wojciech Gruszczyk | 05.01.2023, 02:28

Sony na targach CES 2023 nie zapomniał o swoim wielkim projekcie. „Gran Turismo” już za kilka miesięcy zadebiutuje w kinach, więc na wydarzeniu zaprezentowano pierwszy materiał wideo, na którym możemy zerknąć na kilka ujęć z filmu.

„Gran Turismo” to bardzo ciekawy projekt, ponieważ Sony postanowiło przedstawić historię opartą na faktach – widzowie poznają nastoletniego gracza Gran Turismo, który dzięki swoim umiejętnościom zostanie prawdziwym kierowcą wyścigowym.

Dalsza część tekstu pod wideo

Za produkcję w roli reżysera odpowiada Neill Blomkamp, czyli twórca takich propozycji jak „Dystrykt 9”, „Elizjum” i „Chappie”. Jason Hall („Snajper”, „Amerykańskie ciacho”, „Chwała bohaterom”) przygotował scenariusz do filmu, natomiast producentami są Asad Qizilbash i Carter Swan z PlayStation Productions, a także Doug Belgrad i Dana Brunetti.

Na pierwszych ujęciach z filmu możemy zobaczyć aktorów wcielających się w głównych bohaterów – Archie Madekwe („See”, „Les Misérables. Nędznicy”), David Harbour („Stranger Things”, „Legionu samobójców”, „Wojny światów” czy też „Czarnej Wdowy”) oraz Orlando Bloom („Władca Pierścieni”).

Źródło: Sony CES 2022

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper