Czarna Pantera 2 ma wkrótce trafić do Disney Plus. Premiera odbędzie się jeszcze w styczniu

Filmy/seriale
1089V
Czarna Pantera 2
Wojciech Gruszczyk | 02.01, 20:28

Disney zaprezentował już listę premier na styczeń, ale najwidoczniej korporacja szykuje jeszcze jedną dużą produkcję, która trafi na serwery Disney+. „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” ma wkrótce trafić do SVOD.

Fani Marvel Cinematic Universe mogą szykować się na następne produkcje, ponieważ w przyszłym miesiącu odbędzie się premiera 5 Fazy MCU – „Ant-Man i Osa: Kwantomania” zadebiutuje 17 lutego. Następnie widzowie zobaczą „Strażnicy Galaktyki Vol. 3” (5 maja) i „The Marvels” (28 lipca).

Korporacja nie zapomina o Disney+ i według zespołu wsparcia SVOD – „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” trafi do usługi już 20 stycznia. Będzie to dokładnie 70 dni po premierze w kinach (11 listopada) – „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” wylądował w D+ już po 47 dniach od debiutu na wielkim ekranie, a „Thor: Miłość i grom” po 62 dniach.

Disney wciąż nie ogłosił tej wiadomości przez główne kanały, ponieważ „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” wciąż znajduje się w kinach i pewnie część widzów podczas świątecznej przerwy zdecydowało się wybrać na seans.

W naszej recenzji Piotrek chwalił „Czarną Panterę 2” za dobre tempo, emocjonalne pożegnanie Chadwicka Bosemana czy też świetny soundtrack.

Źródło: TheDirect

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper