The Callisto Protocol z pozytywnymi poprawkami na Xboksach. Twórcy zadbali o wsparcie ray tracingu

Gry
2001V
The Callisto Protocol
Wojciech Gruszczyk | 21.12.2022, 18:13

Striking Distance Studios wciąż pracuje nad ulepszeniem The Callisto Protocol na wszystkich platformach. Deweloperzy w ostatnich dniach wydali kolejny patch i okazuje się, że zespół dopracował wersję na Xboksie Series X.

The Callisto Protocol nadal potrzebuje kilku aktualizacji, które pozwolą wszystkim graczom cieszyć się z horroru stworzonego przez Striking Distance Studios, ale deweloperzy systematycznie pracują, by poprawić działanie gry na konsolach oraz komputerach osobistych.

Dalsza część tekstu pod wideo

ElAnalistaDeBits przygotował porównanie (Arkan, dzięki za link!), by pokazać zmiany, jakie zostały wykonane przez deweloperów w najnowszej aktualizacji i autor filmu potwierdza pozytywną wiadomość.

Deweloperzy w końcu uporali się z problemem, przez który w trybie jakości na Xboksie Series X gracze nie mogli obserwować odbić z wykorzystaniem ray tracingu. Na filmie zobaczycie, że teraz bohater może zobaczyć siebie w lusterku czy też podczas przemierzania lokacji dostrzeżecie efekt na wielu powierzchniach.

Tytuł nadal potrzebuje usprawnień, które dopracują efekt w każdym miejscu oraz poprawią działanie gry na poprzedniej generacji, ale jak widać Striking Distance Studios pracuje, by poprawić doświadczenie fanów horrorów.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: Informacja od czytelnika - dzięki Arkane!

Komentarze (65)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper