High on Life oficjalnie największą premierą Xbox Game Pass w 2022 roku! Microsoft świętuje

Gry
1797V
High on Life
Iza Łęcka | 21.12.2022, 11:39

Gigant z Redmond może pochwalić się całkiem interesującą końcówką roku – choć w katalogu gier debiutujących na Xboksach brakuje ekskluzywnych produkcji od zespołów first party, społeczność może cieszyć się udanymi debiutami w ramach znanego abonamentu. W katalogu Xbox Game Pass znajdziemy kolejną perełkę, która oficjalnie przebiła wiele rekordów.

Debiutująca na Xboksach i komputerach osobistych przygoda skupiająca się na losach nastolatka, który staje do walki z kartelem obcych, podbija rankingi popularności nie tylko na Steam i w sklepie Microsoftu, ale również w amerykańskiej usłudze. Kosmiczna strzelanka utrzymana w bardzo lekkim tonie i odznaczająca się szalonym poczuciem humoru nie została aż tak bardzo entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów – to jednak nie zniechęciło graczy, którzy pamiętają o dorobku Justina Roilanda, jednego z autorów serialu „Rick i Morty”.

High on Life jest oficjalnie największą premierą w abonamencie Xbox Game Pass w 2022 roku i największym debiutem zewnętrznego studia w historii usługi Game Pass. Matt Percy, dyrektor generalny ds. planowania treści w firmie Xbox, podkreślił, że wielu pracowników przedsiębiorstwa od dawna zachwycało się wyjątkowym klimatem gry, dlatego szczególnie cieszy fakt, że również odbiorcy docenili pomysłowość Squanch Games.

„Z radością informujemy, że High On Life – komediowa strzelanka z charyzmatycznymi gadającymi pistoletami od współtwórcy Ricka i Morty'ego, Justina Roilanda i Squanch Games – to największa premiera Xbox Game Pass w 2022 roku, największa premiera 3rd party w historii Game Passa. Statystyki te są mierzone pod kątem zaangażowania, na podstawie liczby godzin rozegranych w ciągu pierwszych pięciu dni od premiery”.

Mike Fridley, dyrektor studia i dyrektor operacyjny Squanch Games, podziękował za ogromne wsparcie i przyznał, że od początku deweloperzy pracujący dla studia tworzą produkcje, jakie sami chcą ogrywać i niesamowicie cieszy ich fakt, że tak wielu graczy postawiło w ostatnim czasie na ich zabawną propozycję.

Źródło: Xbox

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper