High on Life bestsellerem na Steam i Xbox. Greenberg chwali się popularnością na poziomie GTA 5 i Fortnite

Gry
1554V
HIGH ON LIFE
Bartosz Dawidowski | 19.12.2022, 10:29

High on Life może nie zachwyciło wielu krytyków (choć pojawiły się również tak wysokie oceny, jak 9/10 od ZTGS czy 9/10 od Xbox Era). Nie przeszkadza to jednak graczom w kupowaniu tej nowości z PC i Xbox One/Xbox Series X.

Niektórzy po ujrzeniu ocen High on Life wieścili grze porażkę komercyjną (gra doczekała się średniej 6,1/10 na Metacritic w wydaniu PC). Wygląda jednak na to, że tytułowi studia Squanch Games idzie bardzo dobrze. Na Steam to obecnie największy bestseller w kategorii software’u, który pokonał w trakcie ostatniego tygodnia nawet Call of Duty Modern Warfare II oraz FIFA 23. Aaron Greenberg, wiceprezes Xbox Games Marketing już nazywa High on Life wielkim przebojem i dziękuje fanom za wsparcie.

Według oficjalnych danych z Xbox High on Life znajduje się obecnie w gronie 4 najpopularniejszych gier oferowanych na platformie Microsoftu, osiągając wyniki na poziomie Call of Duty: Modern Warfare 2, Fortnite oraz Grand Theft Auto V Online. Gra miała w ostatnich dniach więcej aktywnych użytkowników, niż przykładowo Apex Legends, Overwatch 2 czy NBA 2K23.

W tym newsie pisaliśmy o ocenach otrzymywanych przez High On Life. Warto pamiętać, że tytuł wchodzi w skład Xbox Game Pass, co niewątpliwie wpływa na popularność produkcji. Ciekawe czy bardzo wysokie zainteresowanie tytułem, na poziomie takich tuzów jak GTA 5 Online czy Fortnite, utrzyma się również w kolejnych tygodniach. Na pewno warto zwrócić uwagę na to, ze High On Life otrzymuje zdecydowanie wyższe noty od użytkowników Metacritic, niż od recenzentów - odbiór tej strzelanki FPP wydaje się pozytywny.

Źródło: https://steamdb.info/topsellers/2022W50/ https://twitter.com/aarongreenberg/status/1604712604923858945

Komentarze (138)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper