PS VR2 na CES? Sony może pokazać podczas wydarzenia 2 urządzenia

Gry (plotka)
1382V
Sony CES PS VR2
Wojciech Gruszczyk | 20.12.2022, 18:02

Już wcześniej pojawiły się plotki, według których Sony może na samym początku przyszłego roku pokazać nowy model PlayStation 5. O tajemniczym urządzeniu wspomniał ostatnio jeden z przedstawicieli firmy, a teraz Japończycy zaprosili graczy na stream z konferencji na CES 2023. Na głównej grafice imprezy pojawił się PlayStation VR 2.

Sony ma podobno w przyszłym roku zaprezentować i wydać nowy model PlayStation 5. Według plotek będzie to odświeżona wersja konsoli, która może otrzymać wyciągany napęd – w rezultacie korporacja zajmie się tworzeniem wyłącznie jednej bryły. 

Według doniesień urządzenie może zostać ujawnione na CES 2023 i choć wielu graczy uważa, że Sony nie przedstawia na tej imprezie rzeczy związanych z grami, to jednak w 2020 roku to właśnie na CES zobaczyliśmy logo PS5 i poznaliśmy funkcję konsoli, która po kilku miesiącach trafiła do graczy.

Teraz Sony zaprosiło społeczność na stream z konferencji, która odbędzie się za 15 dni i na głównej grafice wydarzenia pojawia się kobieta z PlayStation VR 2. Bardzo możliwe, że Japończycy wykorzystają konferencję, by opowiedzieć o next-genowych goglach VR – w końcu sprzęt zadebiutuje pod koniec lutego. 

Czy jednak zobaczymy także wciąż niezapowiedziany, tajemniczy model PlayStation 5? Czas pokaże, ale trzeba pamiętać, że dwa źródła wspomniały o rozpoczęciu prac nad nowym modelem, który według przecieków ma zadebiutować w 2023 roku. 

Źródło: YouTube.com

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper