The Callisto Protocol otrzymał kluczową aktualizację. Zmiany w stabilności, animacji leczenia czy lokalizacji

Gry
2110V
The Callisto Protoco
Mateusz Wróbel | 16.12.2022, 18:56

The Callisto Protocol podzieliło fanów gier wideo ze względu na swój nietypowy system walki czy same założenia rozgrywki, w których deweloperzy postawili największy nacisk na korytarzowe lokacje. Ekipa odpowiedzialna za "duchowego spadkobiercę Dead Space" udostępniła nową, kluczową aktualizację gry.

Jak możemy wyczytać, The Callisto Protocol w wersji 1.08. wprowadził ulepszenia w zakresie starć z przeciwnikami, optymalizacji i wydajności, poprawkach w zakresie lokalizacji (choćby w polskiej wersji językowej występowały problemy z napisami podczas odczytywania nagrań dźwiękowych) czy zmianach w rozgrywce.

Dalsza część tekstu pod wideo

Nowa aktualizacja jest dostępna dla wszystkich platform. Poszukajcie ulepszeń walki, poprawek wydajności i stabilności, optymalizacji lokalizacji i ogólnych zmian. Słuchamy i jesteśmy wdzięczni za opinie. Więcej w przyszłości.

Deweloperzy nie ujawnili, o jakich "ogólnych zmianach" myśleli, lecz osoby z kanału poświęconego produkcji na Reddicie zdążyli już wychwycić, że twórcy The Callisto Protocol zmodyfikowali animację leczenia postaci - od teraz Jacob, protagonista, może szybciej korzystać ze strzykawek, co pozwala na używanie ich podczas starć z przeciwnikami. Wcześniej było to niemożliwe.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: TwistedVoxel

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper