Bielmo będzie wielkim hitem platformy Netflix? Christian Bale na zwiastunie oczekiwanego filmu

Filmy/seriale
9746V
Bielmo
Wojciech Gruszczyk | 07.12.2022, 16:18

Netflix zachęca do swojej najnowszej, wielkiej produkcji. „Bielmo” został zaprezentowany na pełnym zwiastunie i widzowie mogą sprawdzić jak Christian Bale odnajduje się w tajemniczej i intrygującej historii.

Christian Bale (Oscar za Najlepszego aktora drugoplanowego w „Fighter”, „Mechanik”, „American Psycho”, „Mroczny Rycerz”, „Thor: Miłość i grom”) i Harry Melling (Dudley Dursley z serii „Harry Potter”) zostali głównymi bohaterami produkcji wyreżyserowanej przez Scotta Coopera („Szalone serce”, „Zrodzony z ognia”, „Pakt z diabłem”) – doświadczony twórca pracował nad scenariuszem przygotowanym na podstawie powieści „Bielmo” Louisa Bayarda.

Widzowie w tym wypadku mogą oczekiwać horroru przedstawiającego losy „zmęczonego życiem detektywa”, który w 1830 roku zostaje poproszony o dyskretne zbadanie sprawy makabrycznego morderstwa. 

„West Point, rok 1830. Zmęczony życiem detektyw zostaje poproszony o dyskretne zbadanie sprawy makabrycznego morderstwa kadeta. Ponieważ na przeszkodzie staje mu kodeks milczenia żołnierzy, bierze sobie do pomocy jednego z nich — młodego mężczyznę, który kiedyś będzie znany światu jako Edgar Allan Poe”.

Netflix zachęca do widowiska, ponieważ „Bielmo” już 6 stycznia zadebiutuje na platformie Netflix, a pod koniec roku 2022 roku odbędą się kinowe seanse historii. Korporacja najwidoczniej liczy, że tytuł może osiągnąć globalny sukces i nawet zawalczy o statuetki na najważniejszych wydarzeniach. 

Źródło: YouTube.com

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper