Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2014 16:04
Trylogia Final Fantasy 13 trafi na PC?
737V

Trylogia Final Fantasy 13 trafi na PC?

Ostatnia saga Ostatecznej Fantazji, czyli Final Fantasy XIII, Final Fantasy XIII-2 i Lightning Returns: Final Fantasy XIII, może w niedalekiej przyszłości trafić na komputery osobiste. Twórcy nie potwierdzają, ale na nowej stronie Square Enix pojawiło się bardzo symboliczne logo. 

Japończycy otworzyli specjalną podstronę, na której zostały przedstawione wszystkie informacje dotyczące trzech odsłon Final Fantasy XIII.

Na witrynie z pozoru nie znajdziemy nic ciekawego, ale na samym dole widnieją logotypy platform, na których możemy zapoznać się z produkcjami. Jest PlayStation 3, Xbox 360, Divein (platforma streamingowa Square Enix) oraz Steam!

Jeszcze kilka lat temu uważalibyśmy tę wiadomość za błąd, ale w ostatnim czasie kolejne odsłony Ostatecznej Fantazji wylądowały na komputerach osobistych i bardzo możliwe, że Japończycy przygotowują się do wielkiego ogłoszenia.

Patrząc na ostatnie trendy – zapowiedź Metal Gear Solid V: Ground Zeroes oraz Metal Gear Solid V: The Phantom Pain na PC – sprawa wydaje się oczywista. 

Tagi: final fantasy xiii final fantasy xiii-2 lightning returns: final fantasy XIII pc square enix steam