God of War Ragnarok rozbudowane. Twórcy zapewnili oczekiwaną nowość

Gry
7048V
God of War Ragnarok
Wojciech Gruszczyk | 05.12.2022, 20:26

Santa Monica Studio właśnie zaprosiło graczy-fotografów do pobrania nowej aktualizacji do God of War Ragnarok. W największym hicie PlayStation Studios pojawił się Photo Mode, dzięki któremu przygotujecie serię pięknych zdjęć.

Jeszcze przed premierą Santa Monica Studio potwierdziło, że nie zdążyło przygotować Photo Mode do God of War Ragnarok, ale produkcja otrzyma tryb po debiucie. Następnie informowaliśmy, że tak naprawdę opcja jest dostępna w grze, ale prace nad propozycją nie zostały zakończone, więc deweloperzy nie zaoferowali propozycji szerokiej publice.

Teraz jednak możemy potwierdzić, że najnowsza aktualizacja do God of War Ragnarok zaoferowała funkcję przygotowywania zdjęć – wariant pozwoli dodać ekspresji bohaterom (Kratos, Atreus, Freja, Brok, Sindri, Angerboda, Thor i Thrúd), więc bez problemu zmienimy ich twarze, ukryjemy niektórych bohaterów ze scen lub dostosujemy polew widzenia, ogniskową, głębie ostrości, odległość ogniskowej, włączymy różny filtry lub nawet dorzucimy na ekran obramowania lub logo.

Na blogu PlayStation pojawiły się małe porady, a jednocześnie możemy zdjęcia przygotowane przez jednego z deweloperów. Już God of War z 2018 roku pozwolił nam przygotować masę pięknych fotek i pewnie nie inaczej będzie w najnowszej odsłonie. 

title

title

title

title

title

title

title

title

title

Źródło: PlayStation

Komentarze (88)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper