God of War Ragnarok posiada ukryty Photo Mode. Gracz odblokował nową zawartość

News
1219V
God of War Ragnarok Photo Mode
Wojciech Gruszczyk | 11.11, 14:00

Santa Monica Studio jeszcze przed premierą zapowiedziało, że zamierza w przyszłości rozbudować God of War Ragnarok o porządny Photo Mode. Jak się okazuje, tryb zdjęć jest już dostępny w grze, ale został zablokowany.

God of War Ragnarok jest pełny pięknych widoków, ale aktualnie deweloperzy nie zapewnili graczom łatwego dostępu do trybu zdjęć. Speclizer zdołał jednak odblokować Photo Mode i pokazał podstawowe funkcje propozycji.

Gracze będą mogli przykładowo usunąć z kadru jedną z postaci, zmienić ich twarze (wykonamy różne miny), ale oczywiście nie zabrakło także bardzo dokładnego kadrowania – biorąc pod uwagę masę widowiskowych lokacji, entuzjaści fotografii wykonają mnóstwo pięknych zdjęć w najnowszym God of War.

Speclizer na początku przygotował proste fotki, a następnie opublikował film, który bardzo dokładnie pokazuje możliwości Photo Mode. Twórcy nie zdecydowali się na implementację propozycji w dniu premiery, ponieważ najwidoczniej zabrakło czasu – materiał dobrze pokazuje, że autorzy nie dodali jeszcze wszystkich opcji.

Możemy jednak podejrzewać, że w następnych tygodniach Photo Mode w pełnej wersji trafi do God of War Ragnarok.

„Niedokończony Photo Mode znaleziony i odblokowany w God of War Ragnaroka przez @Speclizer_ #GodofWarRagnarok”.

„Niedokończony Photo Mode odblokowany w God of War Ragnarok! #GodofWarRagnarok”.

Źródło: manfightdragon / Speclizer_

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper