The Mandalorian 3 zadebiutuje w 1 marca. Poznaliśmy datę powrotu głośnego serialu z uniwersum Star Wars

Filmy/seriale
1106V
The Mandalorian
Kajetan Węsierski | 03.12.2022, 14:30

Choć ostatnimi czasy dostaliśmy fenomenalnego "Andora", to dla wielu osób dalej "The Mandalorian" jest tym serialem, który najwyżej zawiesił poprzeczkę, jeśli chodzi o epizodyczne produkcje z uniwersum Gwiezdnych Wojen. I nawet pomimo faktu, że przy drugim sezonie pojawiały się pewne kontrowersyjne decyzje, trzeci jest niezwykle mocno wyczekiwany przez wszystkich fanów Star Wars. Potencjał jest ogromny i warto go wykorzystać.

I wreszcie dostaliśmy potwierdzenie tego, jak długo przyjdzie nam jeszcze czekać na powrót Grogu i Pedro Pascala przywdziewającego strój jednego z Mandalorian. Okazuje się, iż pomimo zapewnień z czerwca tego roku, że do premiery dojdzie w lutym, wszystko się delikatnie opóźniło. Pierwszy odcinek trzeciego sezonu zadebiutuje na platformie Disney+ dokładnie 1 marca 2023 roku. Nie jest to więc znaczące opóźnienie.

Dalsza część tekstu pod wideo

Należy się więc cieszyć, że prawdopodobnie nie czeka nas długi rozbrat z uniwersum między "Andorem", a powrotem do przygód Mando. A po drodze zapewne będziemy mogli liczyć także na konkretny zwiastun, który jeszcze bardziej rozpali w nas chęć powrotu do tego świata. Czy uda się podbić poziom z drugiego sezonu? Nie mam wątpliwości, że jest to do zrobienia. Czekacie? Wiele wskazuje na to, że jest na co!

Źródło: Twitter - Culture Crave

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper