Warhammer 40,000: Darktide oceniony w recenzjach. Opinie o nowości z PC Game Pass, która trafi też na konsole

Gry
1070V
Darktide
Bartosz Dawidowski | 02.12.2022, 12:38

Wygląda na to, że warto zainteresować się Warhammer 40,000: Darktide. Gra wprowadzona do PC Game Pass zgarnia niezłe oceny w recenzjach.

Warhammer 40,000: Darktide zapewnia kooperacyjną  zabawę w 4-osobowych drużynach, osadzoną w kultowym uniwersum Games Workshop (możliwa jest również zabawa z botami). Tytuł studia Fatshark, który został wprowadzony do PC Game Pass w momencie swojej premiery, zgarnia niezłe oceny w pierwszych recenzjach (średnia 7,5/10). Niektóre serwisy, takie jak ButWhyTho zdecydowały się postawić produkcji nawet 9/10. Rzeczony serwis stwierdza, że przedzieranie się przez hordy wrogów w Darktide jest niezwykle satysfakcjonujące. Świetne mają być w tej produkcji nie tylko giwery, ale również mocno zróżnicowana broń biała.

Wady? W tekstach pojawia się narzekanie na trochę zbyt monotonne, powtarzalne mapy, pełne schematycznego designu. Część użytkowników Steam wyraża swoja dezaprobatę w recenzjach, twierdząc, że Warhammer 40,000: Darktide kładzie zbyt duży nacisk na mikrotransakcje i że oferuje trochę za mało zawartości w dniu premiery. Deweloperzy obiecują jednak, że produkcja będzie rozwijana przez aktualizacje w kolejnych miesiącach

Wiadomo na pewno, że Warhammer 40,000: Darktide trafi w I połowie 2023 roku również na Xbox Series X|S. W momencie konsolowej premiery tytuł wejdzie do bogatej biblioteki Xbox Game Pass.

Źródło: https://opencritic.com/game/13376/warhammer-40-000-darktide

Komentarze (70)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper