Far Cry 6: Lost Between Worlds na zwiastunie i ze szczegółami. Grę możemy sprawdzić za darmo

Gry
2723V
Far Cry 6: Lost Between Worlds
Wojciech Gruszczyk | 29.11.2022, 19:05

Ubisoft w zeszłym tygodniu potwierdził plotki dotyczące rozbudowania Far Cry 6 przez rozszerzenie zatytułowane Lost Between Worlds. Firma zaprosiła graczy na prezentację dodatku i w końcu możemy szykować się na nowości.

Far Cry 6 zadebiutował w październiku 2021 roku i produkcja od tego czasu otrzymała już kilka rozszerzeń. Ubisoft jednak chce wykorzystać okazję i właśnie potwierdził Lost Between Worlds – będzie to zestaw wyzwań dla wiernych entuzjastów IP.

Dalsza część tekstu pod wideo

Lost Between Worlds to „surrealistyczne rozszerzenie do Far Cry 6”, dzięki któremu sprawdzimy się w 15 próbach. Twórcy przygotowali „unikalne sytuacje życia lub śmierci”, a dodatek to tak naprawdę „porywający, nowy rozdział historii Daniego Rojasa”.

Deweloperzy zapewnią bogate, pełne akcji wyzwania, a Lost Between Worlds będzie również zawierać nową narracje. Dodatek będziemy mogli ukończyć na różne sposoby i rozszerzenie ma zaoferować także „wiele ścieżek”, więc najwidoczniej możemy liczyć, że nie będzie to przygoda na jeden raz.

Ubisoft wciąż nie potwierdził plotek dotyczących opracowania Far Cry 7 w formie gry-jako-usługi, ale IP ma postawić na sieciową rozgrywkę i zaoferować zupełnie nowe doświadczenie względem wcześniej wydanych odsłon.

Far Cry 6: Lost Between Worlds zadebiutuje 6 grudnia.

Ubisoft potwierdził także opcję wypróbowania podstawki za darmo, a dodatkowo w tytule pojawił się tryb Nowa Gra+.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: Ubisoft

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper