Różowe lata 90 na pierwszym zwiastunie! Netflix potwierdza datę premiery kontynuacji hitu

Filmy/seriale
4841V
Różowe lata 90
Wojciech Gruszczyk | 29.11.2022, 17:34

„Różowe lata 90” właśnie otrzymały pierwszy zwiastun. Widzowie w przyszłym roku będą mogli zapoznać się z kontynuacją „Różowe lata 70”. Historia tym razem skupi się na zupełnie nowych bohaterach, ale na ekranie pojawią się znani aktorzy.

W październiku 2021 roku Netflix potwierdził zamówienie serialu „Różowe lata 90”. Historia została umiejscowiona w 1995 roku, a główną bohaterką będzie Leia Forman, czyli córka Erica (Topher Grace) i Donny (Laura Prepon) z oryginalnego serialu. W serialu nie zabraknie Reda i Kitty Forman – w tych rolach ponownie zobaczymy Kurtwooda Smitha oraz Debrę Jo Rupp.

W międzyczasie potwierdzono, że do produkcji zostali zaangażowani Ashton Kutcher (Michael Kelso) i Mila Kunis (Jackie Burkhart), którzy otrzymali gościnne role, ale w serialu nie zabraknie także innych znanych aktorów – Topher Grace (Eric Forman), Laura Prepon (Donna Pinciotti) i Wilmer Valderrama (Fez).

Teraz zaprezentowano pierwszy zwiastun „Różowe lata 90”, który potwierdza, że twórcy w wielu miejscach inspirują się „Różowe lata 70”. Na ekranie nie zabraknie identycznych motywów, które docenili fani oryginału.

Netflix potwierdził, że „Różowe lata 90” zadebiutuje już 19 stycznia.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper