The Callisto Protocol z pierwszymi platynami przed premierą. Gracze już teraz calakują grę

Gry
1760V
The Callisto Protocol
Wojciech Gruszczyk | 29.11.2022, 15:02

The Callisto Protocol zadebiutuje w najbliższy piątek, a już teraz pierwsi gracze zdobywają platynowe trofeum w pierwszej grze Striking Distance Studios. Jest to na pewno ciekawa sytuacja, ponieważ wiele na to wskazuje, że dziennikarze lub pierwsi gracze zdecydowali się zapoznać z każdym elementem produkcji.

Striking Distance Studios zostało założone przez byłych twórców Dead Space i już kilka dni temu mogliśmy spojrzeć na listę trofeów, która zwiastowała sporo problemów dla łowców platyn. Okazuje się jednak, że pierwsze dzbanki z najcenniejszego kruszcu już zostały zdobyte przez pierwszych graczy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Witryna Truetrophies zbierająca informacje o pucharkach potwierdza, że 1% wszystkich graczy The Callisto Protocol zdobyło już platynowe trofeum. Można podejrzewać, że są to dziennikarze lub pierwsi gracze – redakcje otrzymały kod na pozycje w zeszłym tygodniu, a jednocześnie fani horrorów informowali, że udało im się zdobyć tytuł przed debiutem.

Według dostępnych informacji The Callisto Protocol ma wymęczyć entuzjastów calaków i platyn, ponieważ tytuł wymaga ukończenia gry na najwyższym poziomie trudności.

Mimo wszystko zainteresowani już teraz znaleźli czas i siły, by zgarnąć pucharek „To koniec, Jacob”, który otrzymacie po zdobyciu wszystkich dzbanków.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: Truetrophies

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper