PS Plus Extra już wkrótce straci ostatni hit Ubisoftu. Sony potwierdziło sytuację

Gry
5316V
PS Plus
Wojciech Gruszczyk | 25.11.2022, 18:59

Klienci PlayStation Plus mają jeszcze tylko kilka tygodni na zapoznanie się z pełną zawartością Assassin's Creed Valhalla. Produkcja pod koniec grudnia wypadnie z abonamentu PS Plus Extra – może to być mały kłopot dla graczy, którzy chcą poznać ostatnie rozszerzenie.

Ubisoft w zeszłym tygodniu potwierdził, że w grudniu zadebiutuje darmowe i zarazem ostateczne rozszerzenie do Assassin's Creed Valhalla. Tytuł przez dwa lata otrzymywał sporo dodatkowej zawartości, dzięki której ukończenie pełnej gry zajmuje ponad 200 godzin. 

Teraz jednak możemy potwierdzić, że Assassin's Creed Valhalla będzie dostępny w PlayStation Plus Extra wyłącznie do 20 grudnia, więc gracze będą mieć zaledwie dwa tygodnie, by poznać finałową opowieść. Nie jest to mało czasu, jednak jeśli nie zamierzacie kupować gry, a wcześniej ograliście całą dostępną przygodę, to na pewno warto dobrze zaplanować rozgrywkę. 

Warto również pamiętać, że Assassin's Creed Valhalla The Last Chapter będzie dostępne po wykonaniu kilku czynności, więc na pewno warto już teraz wykonać wszystkie niezbędne misje, by w przyszłym miesiącu móc raz na zawsze zakończyć przygodę wikingów.

W grudniu Assassin's Creed Valhalla trafi na Steam

Źródło: Pushsquare

Komentarze (73)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper