Wszystko Wszędzie Naraz już wkrótce w Amazon Prime Video. Wielki hit zmierza do SVOD

Filmy i seriale
2390V
Wszystko wszędzie naraz (2022)
Wojciech Gruszczyk | 25.11, 15:52

Jeden z najlepszych filmów 2022 roku wkrótce zawędruje na serwery Amazonu. Korporacja potwierdziła datę premiery „Wszystko Wszędzie Naraz”. Historia zostanie udostępniona na samym początku przyszłego miesiąca.

„Wszystko Wszędzie Naraz” zadebiutował w pierwszych kinach w marcu i film może pochwalić się znakomitymi opiniami – 95% krytyków z Rotten Tomatoes poleca historię, która zebrała oceny na poziomie 89% od widzów. Na Metacritic opowieść otrzymała noty w okolicy 81%.

Amazon właśnie potwierdził, że „Wszystko Wszędzie Naraz” już 2 grudnia zostanie udostępniony na Prime Video. Jest to naprawdę znakomita wiadomość dla widzów, którzy wciąż nie mieli okazji zapoznać się z tą propozycją – korporacja promuje film następującymi słowami:

„Kobieta w trakcie kontroli podatkowej trafia w sam środek szalonej przygody, w której to ona jako jedyna może ocalić świat, tym samym eksplorując inne wszechświaty. Niestety doprowadza to do jeszcze większej przygody, gdy zaczyna się ona gubić w nieskończonych światach”.

Amazon jeszcze nie przedstawił pełnej oferty na przyszły miesiąc, ale możemy podejrzewać, że korporacja podobnie jak Netflix czy też Disney+ przygotuje kilka ciekawych produkcji dla swoich klientów. W końcu grudzień to idealny moment, by zachęcić do oferty nowych klientów. „Wszystko Wszędzie Naraz” na pewno sprawi, że wielu widzów zainteresuje się wykupieniem Prime Video. 

Źródło: YouTube.com

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper