Plan lekcji zadebiutował na Netflix. Polski kryminał z plejadą gwiazd

Filmy i seriale
1237V
Plan lekcji
Wojciech Gruszczyk | 24.11, 17:26

Netflix zaprezentował zwiastun „Planu lekcji”, czyli najnowszego filmu Daniela Markowicza. Widzowie tym razem nie muszą długo czekać na premierę, ponieważ historia wcześniej nie była specjalnie promowana i już zadebiutowała na serwerach.

Netflix zazwyczaj chętnie promuje polskie produkcje, które są przygotowane na zlecenie platformy, ale tym razem byliśmy świadkami innej sytuacji. Wczoraj odbyła się premiera „Planu lekcji”, a dopiero dzisiaj opublikowano pierwszy zwiastun opowieści.

Film przedstawia losy byłego policjanta, który chcąc pomścić śmierć swojego dobrego przyjaciela, zatrudnia się w szkole jako nauczyciel – okazuje się, że członkowie gangu odpowiedzialnego za zabójstwo mają wpływ na niektórych uczniów i uczennice.

W głównego bohatera „Planu lekcji” wcielił się Piotr Witkowski („Miasto 44”, „Kamerdyner”, „Proceder” czy „1983”), a na planie pojawili się także między innymi Jan Wieczorkowski, Rafał Zawierucha, Marcin Bosak oraz Roma Gąsiorowska.

„Plan lekcji” znajduje się aktualnie na pierwszym miejscu wśród najchętniej oglądanych filmów w Polsce. Drugie miejsce przypadło „Krainie Snów”, a podium zamyka „Gwiazda w pałacu”. 

Źródło: Glamour

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper