Hogwarts Legacy na nowym materiale. Twórcy pokazują uroczy świat

News
1159V
Hogwarts Legacy
Wojciech Gruszczyk | 24.11, 15:36

Avalanche Software kontynuuje promocję przygody dla wszystkich adeptów magii. Twórcy Hogwarts Legacy przygotowali kolejny materiał, na którym możemy spojrzeć na kilka pięknych widoków i wsłuchać się w uroki świata gry.

Za 78 dni odbędzie się premiera Hogwarts Legacy. Jest to najnowsza produkcja z uniwersum J.K. Rowling, w której stworzymy swoich bohaterów i rozpoczniemy naukę w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Twórcy w ostatnich dniach pokazali bardzo rozbudowany materiał, który skupiał się na wielu elementach rozgrywki, a teraz nadszedł czas na bardziej spokojną prezentację.

Deweloperzy kolejny raz zdecydowali się na opracowanie materiału ASMR – w tym wypadku mamy okazję obserwować różne lokacje z gry, a jednocześnie możemy wsłuchiwać się w naturę lub inne elementy świata przedstawionego. Nie jest to na pewno najbardziej dynamiczna pokazówka Hogwarts Legacy, jednak trudno nie odnieść wrażenia, że w pozycji pojawi się masa ciekawych lokacji.

Jak wiadomo w Hogwarts Legacy będziemy mogli swobodnie latać po świecie, a sama szkoła nie będzie jedynym miejscem, gdzie rozegra się akcja. Deweloperzy stworzyli duży, otwarty świat, w którym wykonamy zróżnicowane aktywności oraz weźmiemy udział w misjach pobocznych.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper