Hogwarts Legacy na rozgrywce. Uniwersum Harry'ego Pottera otrzyma znakomitą grę

Gry
8351V
Hogwarts Legacy
Wojciech Gruszczyk | 11.11.2022, 19:00

Za 91 dni gracze z całego świata założą Tiarę Przydziału i rozpoczną swoje przygody w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Avalanche Software chce przygotować fanów na to wielkie wydarzenie i właśnie możemy sprawdzić nowy materiał z gry.

Od wielu miesięcy Hogwarts Legacy był prezentowany na kolejnych imprezach Sony, ale Japończycy nie zapraszają fanów na oczekiwany od dawna PlayStation Showcase i nawet nie są organizowane następne State of Play, więc kolejni deweloperzy pokazują gry na własną rękę. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Avalanche Software postanowiło tym razem pokazać graczom system tworzenia postaci – jak wiadomo akcja Hogwarts Legacy rozgrywa się na wiele lat przed urodzinami Harry'ego Pottera, więc gracze nie mogą wcielić się w znanych bohaterów. Zamiast tego zainteresowani stworzą własnych adeptów magii. 

Deweloperzy pierwszy raz pokazali również interfejs użytkownika oraz zajęli się przedstawieniem podstaw walki – pojedynki w Hogwarts Legacy będą istotne, ponieważ za ich pomocą nie tylko pokażemy dominację swojego domu, a jednocześnie pokonamy przeciwników. Autorzy wcześniej potwierdzili, że pojedynki są ważnym elementem produkcji.

Hogwarts Legacy nie bez powodu cieszy się wielkim zainteresowaniem, ponieważ fani uniwersum Harry'ego Pottera od lat czekają na taką produkcję – w końcu otrzymamy możliwość stworzenia swojej postaci i przeżycia ciekawej historii w tym wyjątkowym IP.

Fragmenty rozgrywki:

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Hogwarts Legacy.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (77)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper