Xbox Series X wygląda fantastycznie jako TARDIS. Konkurs autorów Doctor Who z edycją limitowaną konsoli

News
1131V
XSX
Bartosz Dawidowski | 24.11, 13:48

Maze Theory, zespół odpowiedzialny za Doctor Who: The Edge of Reality oraz Doctor Who: The Lonely Assassins oferuje konkurs, w którym można wylosować, świetnie prezentującą się, limitowaną wersję Xbox Series X.

Maze Theory daje nam możliwość wylosowania w konkursie świetnie prezentującej się edycji limitowanej Xbox Series X, z motywami z wydanego w październiku Doctor Who: The Edge of Reality. By wziąć udział w losowaniu wystarczy zarejestrować swój adres email w tym miejscu.

Firma przypomina przy okazji, że na rynku właśnie pojawiło się wydanie zbiorcze Doctor Who: Duo Bundle, zawierające Doctor Who: The Edge of Reality oraz Doctor Who: The Lonely Assassins. Konsola jako Tardis (z działającym podświetleniem LED) to chyba najciekawsza edycja limitowana Xbox Series X, jaką dotychczas widzieliśmy. Trochę gorzej wygląda już kontroler dodawany do pakietu, którego nie da się kupić w żadnym sklepie. Edycja została przygotowana specjalnie na zamówienie Maze Theory.

Niestety sama gra, czyli Doctor Who: The Edge of Reality, raczej nie wywołuje pozytywnych emocji. Do tytułu nie przekonali się w październiku 2021 r. recenzenci, którzy wystawiali wiele ocen na poziomie 4/10 i 5/10 (gra oferowana na XSX/XSS, XOne, PS5, PS4, Switch i PC uzyskała finalnie średnią na poziomie 4,7/10).

XSX

Źródło: https://gleam.io/bCAJ9/win-a-custom-tardis-xbox-series-x-with-maze-theory

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper