Hellblade 2 coraz bliżej. Twórcy zakończyli prace nad ważnym elementem gry

News
847V
Hellblade 2
Wojciech Gruszczyk | 22.11, 20:25

Ninja Theory może szykować się do kolejnej prezentacji Hellblade 2, a jednocześnie deweloperzy kończą prace nad kolejnymi elementami produkcji. Zespół sfinalizował wszystkie sesje motion capture do oczekiwanej przygody.

Hellblade 2 zostało zapowiedziane na The Game Awards w 2019 roku, po ośmiu miesiącach podczas Xbox Games Showcase zobaczyliśmy nowy materiał z gry, a na ubiegłorocznym TGA mogliśmy zerknąć na pierwszy gameplay z produkcji Ninja Theory.

W następnych miesiącach powinniśmy zerknąć następne materiały z gry, ponieważ deweloperzy mogą małymi krokami szykować się do konkretnej promocji – według najnowszych informacji Ninja Theory zakończyło prace nad motion capture do Hellblade 2.

„(FYI) Ninja Theory zakończyło pracę nad motion capture do gry Senua's Saga: Hellblade II

Oto kilka zdjęć zespołu”.

Według plotek Hellblade 2 może być jedną z niespodzianek Microsoftu na 2023 rok, jednak korporacja wciąż nie potwierdziła, kiedy zamierza zaoferować przygodę Ninja Theory.

Aktualnie amerykański producent wspomniał, że w następnych 12 miesiącach szykuje kilka głośnych pozycji: Forza Motorsport, Starfield, Redfall, Minecraft Legends czy też Contraband. Phil Spencer dodatkowo wspomniał, że w 2023 roku zaoferuje graczom szereg nowych tytułów.

Źródło: IdleSloth84_

Komentarze (66)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper