Xbox Game Pass od dzisiaj z dwoma nowymi grami na PC i Xbox Series X|S

News
6551V
Battlefiedl
Bartosz Dawidowski | 22.11, 09:32

Już dzisiaj rozpoczniemy zabawę w kolejnych grach wprowadzanych do Xbox Game Pass. Do dyspozycji będziemy mieć dwie produkcje.

Przede wszystkim bibliotekę tytułów z EA Play, dostępną dla wszystkich osób opłacających Xbox Game Pass Ultimate, zasili Battlefield 2042. Strzelanka FPP od zespołu DICE trafiła na rynek już w listopadzie 2021 roku, ale EA dopiero teraz wprowadza ją do oferty EA Play. Kwestią otwartą jest jednak to czy warto poświęcać czas temu tytułowi, który został chłodno przyjęty przez recenzentów (średnia 6,5/10 na OpenCritic).

Druga produkcja wchodząca dzisiaj do biblioteki gier w Xbox Game Pass to Gungrave GORE (PC, konsole, Cloud). Tytuł debiutuje dziś na rynku i od razu wchodzi do oferty Xbox Game Pass – w momencie swojej premiery. Niestety w sieci nadal brakuje recenzji tego projektu.

Przy okazji zerknijcie na nowości, które czekać będą na nas w grudniu, w Xbox Game Pass. Już 13 grudnia poszalejemy w świetnie zapowiadającym się High on Life, ale to tylko początek atrakcji, które szykuje dla nas Microsoft na koniec 2022 roku.

Nowe gry w Xbox Game Pass Ultimate (22 listopada 2022 r.):

  • Battlefield 2042 - EA Play (PC, XSX/XSS)
  • Gungrave GORE (PC, XSX/XSS, Cloud)
Źródło: https://www.trueachievements.com/n51957/game-pass-new-games-battlefield-2042

Komentarze (76)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper