Thor potrzebuje przerwy. Chris Hemsworth przerywa karierę z powodu potencjalnej choroby

Filmy i seriale
1226V
Thor
Wojciech Gruszczyk | 21.11, 15:04

Chris Hemsworth w ostatnich dniach dowiedział się, że posiada genetyczną predyspozycję do choroby Alzheimera. Ta sytuacja sprawiła, że aktor znany z między innymi roli Thora postanowił na pewien czas zrezygnować z pracy na planie.

Na Disney+ znajdziecie nową produkcję zatytułowaną „Bez granic Chrisem Hemsworthem”, podczas przygotowania której główny bohater dowiedział się, że posiada dwie kopie genu ApoE4, odziedziczone po obojgu rodzicach.

Chris Hemsworth podczas wywiadu z redakcją Vanity Fair ujawnił, że potwierdził się jego „największy strach” i znajduje się wśród 2-3% populacji, która jest 10 razy bardziej narażona na rozwój choroby Alzheimera.

Aktor w trakcie programu miał testować swoje ciało i badać sposoby na dłuższe oraz zdrowsze życie, ale otrzymał konkretne dane, które sprawiły, że postanowił zrobić sobie przerwę.

Darren Aronofsky (twórca serialu dokumentalnego) i Peter Attia (lekarz) początkowo planowali, by przedstawić szczegóły podczas programu na żywo, jednak biorąc pod uwagę wyniki – zdecydowano się prywatnie ujawnić konkretne informacje.

W konsekwencji aktor znany z między innymi roli „Thora” chce po zakończonej promocji „ Bez granic Chrisem Hemsworthem” zrobić sobie przerwę – będzie jak najwięcej czasu spędzał ze swoją partnerką oraz trójką dzieci.

Chris Hemsworth potwierdził, że jego dziadek jest obecnie leczony na Alzheimera.

Źródło: The Guardian

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper