Dead Island 2 przedstawia Jacoba. Krótki zwiastun skupia się na jednym z bohaterów opowieści

News
449V
Dead Island 2 - Jacob
Kajetan Węsierski | 19.11, 15:30

Dead Island 2 to dla wielbicieli tematyki nieumarłych prawdopodobnie jedna z najbardziej wyczekiwanych tytułów drugiego kwartału następnego roku (jeśli ominęła Was ta informacja - produkcja została opóźniona o kilka tygodni i zadebiutuje dopiero w kwietniu). Twórcy zamierzają dostarczyć emocji podobnych do tych, które oferowała pierwsza część, a jednocześnie przygotować grę dostosowaną do wymagań dzisiejszych czasów.

Warto tu dodać, że ekipa przyjęła bardzo interesującą formę promocji - najnowszy zwiastun, który pojawił się ostatnio w Internecie, skupia się na jednej z postaci dostępnych w grze. Mowa o Jacobie, brytyjskim kaskaderze, który zamierza oczyścić świat z zombiaków. Twórcy przybliżyli nam krótką notkę biograficzną na jego temat, a także specjalne umiejętności, które mogą mu pomóc w dobrnięciu do celu - widzimy ich nazwy, a także kilka ujęć z samej gry.

Sam materiał jest wyjątkowo krótki, albowiem mamy do czynienia z zaledwie 28-sekundowym wideo. Niemniej, biorąc pod uwagę tytuł (Meet The Slayers), możemy spodziewać się, iż Jacob jest pierwszym z kilku bohaterów, którzy doczekają się dedykowanych filmów. Deweloperzy skupiają się więc na "wiedzy w pigułce" i zamierzają pozwolić nam delikatnie zapoznać się z postaciami, z którymi prawdopodobnie spędzimy później wiele godzin. Zdecydowanie ma to sens.

Źródło: MP1ST

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper