Sonic Prime zaoferuje bieg przez multiwersum. Serial Netflixa na nowym zwiastunie

Filmy i seriale
307V
Sonic Prime
Kajetan Węsierski | 19.11, 14:30

Trudno znaleźć mi gałąź popkultury, na której nie sprawdza się Sonic. Niebieski Jeż doskonale wypada w mandze, europejskich komiksach, animacjach, pełnometrażowych filmach i oczywiście grach wideo, z których się wywodzi. Teraz ponownie będziemy mieli okazję sprawdzić tę zależność przy okazji serialu, który zbliża się na platformę Netflix. Mowa oczywiście o bardzo wyczekiwanym "Sonic Prime" - nadzieje się spore.

A najnowszy zwiastun, który zaledwie wczoraj pojawił się w Internecie, może te oczekiwania jeszcze podgrzać. Okazuje się bowiem, że jeden z pojedynków z Dr Eggmanem kończy się w bardzo nieoczekiwany sposób, a główny bohater zostaje wessany do czegoś na wzór wymiarowego wiru, który wysyła go do zupełnie innego świata. Jest to więc najlepsze potwierdzenie tego, iż w serialu pojawi się wątek multiwersum (co przedstawiono już na poprzednim materiale, który ukazał się kilka tygodni temu).

Oczywiście nie jest to nic obcego dla samego świata Sonica, ale za każdym razem, gdy się pojawia, budzi ogromne emocje - raczej te pozytywne. Zapowiada się więc całkiem przyjemna 24-odcinkowa produkcja. I pomimo faktu, że będzie przeznaczona głównie dla młodszych widzów, to jestem przekonany, że nie tylko oni zasiądą 15 grudnia przed ekranami. Może być ciekawie, więc sprawdźcie zwiastun, a być może zaczniecie odliczać dni.

Źródło: VGC

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper