Heroes 3 hitem Kickstartera! Gracze rzucili się na polską planszówkę

News
2734V
Heroes 3
Wojciech Gruszczyk | 16.11, 15:03

Wczoraj ruszyła akcja crowdfundingowa na Kickstarterze, dzięki której polski Archon Studio może zrealizować planszówkę Heroes of Might & Magic III The Board Game. Gracze chętnie wpłacają pieniądze na produkcję i już teraz udało się zebrać ponad 5 mln zł.

W zeszłym roku zapowiedziano Heroes of Might & Magic III The Board Game, a kilka dni temu informowaliśmy o nadciągającej zbiórce. Gracze od wczoraj mogą wyłożyć pieniądze na grę i po zaledwie jednym dniu produkcją zainteresowało się ponad 8400 fanów IP Ubisoftu.

Heroes of Might & Magic III The Board Game jest dostępny w kilku wersjach – za 75 euro (~ 351 zł) otrzymacie podstawkę oraz dodatkowe cele (nie związane z Azure), za 119 euro (~ 558 zł) zgarniecie podstawkę z wszystkimi celami, za 169 euro (~ 792 zł) kupicie grę z trzema dodatkami i wypełnionymi celami, a na 199 euro (~ 933 zł) został wyceniony specjalny pakiet, który zapewnia także artbook w twardej oprawie oraz zestaw plakatów.

Wielu graczy decyduje się na droższe wydania Heroes of Might & Magic III The Board Game, ponieważ przedstawione materiały z planszówki wyglądają naprawdę dobrze. Mogę również śmiało podejrzewać, że zamiłowanie fanów uniwersum Ubisoftu do samej gry odegrało tutaj naprawdę duże znaczenie.

Archon Studio będzie zbierać na planszówkę przez kolejne 13 dni, więc możemy mieć pewność, że tytułem zainteresują się kolejni gracze. Klienci muszą jednak uzbroić się w sporo cierpliwości, ponieważ premiera odbędzie się dopiero w grudniu 2023 roku.

Heroes 3

Źródło: Kickstarter

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper