Marvel's Avengers żyje. Zimowy Żołnierz zmierza do gry

Gry
716V
Marvel's Avengers Zimowy Żołnierz
Wojciech Gruszczyk | 15.11.2022, 19:16

Crystal Dynamics nadal rozwija Marvel's Avengers. Trudno powiedzieć, czy ma to większy sens, ponieważ produkcja nie osiągnęła założonych celów i nigdy nie otrzymała odpowiedniej zawartości, ale jeszcze w listopadzie do pozycji trafi Zimowy Żołnierz.

We wrześniu twórcy Marvel's Avengers mogli świętować drugie urodziny produkcji osadzonej w świecie superbohaterów, ale nie mogliśmy liczyć na huczną imprezę. Square Enix po debiucie potwierdziło, że gra nie osiągnęła celów i choć Crystal Dynamics rozwijało pozycję kolejnymi aktualizacjami, to jednak trudno powiedzieć, by produkcja otrzymała należyte wsparcie.

Do Marvel's Avengers trafiło już kilku nowych bohaterów, ale zdecydowanie za często deweloperzy czerpali garściami z wcześniej opracowanych postaci i w konsekwencji pozycja nigdy nie została rozbudowana o między innymi Doktora Strange'a, Strażników Galaktyki czy też nawet Daredevila.

Studio jednak wciąż pracuje nad pozycją i 29 listopada odbędzie się premiera aktualizacji 2.7, która wprowadzi do gry Zimowego Żołnierza – na dobry początek zaprezentowano grafikę prezentującą herosów. Winter Soldier otrzyma własny zestaw misji.

Do produkcji trafi również nowa zawartość dla doświadczonych graczy – end-game zostanie rozbudowany o „finałową konfrontację z obłąkanym geniuszem, która raz na zawsze zakończy niebezpieczeństwo”. Gracze oczywiście zmierzą się z MODOKiem.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Avengers.

Źródło: Square Enix

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper