Tom Holland w Spider-Verse. Fanowski projekt sięga po widowisko MCU i robi wrażenie

Filmy/seriale
939V
Tom Holland w Spider-Verse
Iza Łęcka | 14.11.2022, 12:20

Animowana, pokręcona wersja przygód młodego Człowieka-Pająka, który musi stawić czoła przeciwnościom wspólnie ze swoimi odpowiednikami z innych wymiarów, podbiła serca widzów i zyskała ogromne uznanie w środowisku filmowym. Zanim będziemy mogli sprawdzić drugą odsłonę efektownej produkcji Sony Pictures Animation, zobaczmy efekty prac ekipy Corridor Crew.

Sony posiada niezwykle obiecujące plany na rozbudowę świata Spider-Mana. Choć pierwotnie opowieść skupiająca się na losach Milesa Moralesa przemierzającego wymiary miała zadebiutować w kinach tej jesieni, entuzjaści superbohaterskich przygód będą musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy. Niedawno poznaliśmy kolejnego aktora zaangażowanego w projekt – w „Spider-Man: Across the Spider-Verse” postaci Spider-Punk głosu użyczy laureat Oscara Daniel Kaluuya.

Dalsza część tekstu pod wideo

Zespół Corridor Crew jednak chce umilić widzom oczekiwanie i przygotował pewną wariację produkcji, która łączy animację Sony z Marvel Cinematic Universe – korzystając z wielu najnowocześniejszych technologii twórcy opracowali animowaną wersję Toma Hollanda wcielającego się w Petera Parkera i doprowadzili do spotkania dwóch postaci. Jednocześnie nie zapomnieli „puścić oczko” do fanów, wykorzystując znany motyw tak znakomicie wpisujący się w założenia wielu uniwersów Pajączka.

„Spider-Man: Everyone's Home” robi piorunujące wrażenie! Bazą dla artystów była nagrodzona wieloma nagrodami propozycja Sony Pictures Animation, do tego dołączone zostały ujęcia z popularnych widowisk MCU oraz kilka scen specjalnie przygotowanych na potrzeby projektu. Końcowy efekt przedstawia spotkanie dwóch protagonistów... oraz ich kolejnych wersji.

Corridor Crew posiada spore doświadczenie w filmikach tego typu. Amerykańskie studio produkcyjne działa na rynku od 2010 roku i specjalizuje się w tworzeniu krótkich materiałów czerpiących garściami z popkultury i mass mediów.

Poniżej dodaliśmy także materiał zza kulis, który ukazuje poszczególne etapy prac nad „Spider-Man: Everyone's Home”.

„Spider-Verse dołącza do MCU”.

Źródło: Twitter, YouTube

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper