Mario Strikers: Battle League otrzymało nową wersję demo. Nintendo chce tchnąć życie w grę sportową

News
417V
Mario Strikers: Battle League
Kajetan Węsierski | 13.11, 11:30

Umówmy się - Mario Strikers: Battle League Football okazało się dalekie od tego, czego oczekiwali gracze przed premierą. Produkcja zadebiutowała w czerwcu tego roku i właściwie błyskawicznie zrobiło się o niej bardzo cicho. Gracze zarzucali bardzo mało zawartości, monotonną rozgrywkę i przede wszystkim brak konkretnych perspektyw na rozwój. 

Teraz wiele wskazuje na to, że Nintendo chce tchnąć nieco życia w samą grę, którą chyba można sklasyfikować jako niewypał (biorąc pod uwagę stosunek oczekiwań do odczuć po debiucie). Okazuje się bowiem, że w eShopie pojawiło się zupełnie nowe demo piłkarskiej adaptacji uniwersum Mario. I jest to sytuacja o tyle zaskakująca, że już jedną wersję próbną mieliśmy - pojawiła się ona jeszcze przed pełnoprawną premierą. 

Jest to bardzo nietypowy ruch, ale wydaje się, że chodzi po prostu o przypomnienie graczom o istnieniu rzeczonego projektu - oraz pokazaniu im kilku nowości i poprawek, które pojawiły się przez minione pięć miesięcy. Warto przy tym zaznaczyć, że na ten moment wiemy o przynajmniej trzech aktualizacjach zawartości, które mają pojawić się w Mario Strikers: Battle League Football w przyszłości. Skusicie się? Demo możecie pobrać bezpośrednio na konsoli. 

Źródło: Nintendo Everything

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper