Dave Bautista gwiazdą filmowego Gears of War? Aktora popiera nawet twórca serii

Filmy i seriale
1334V
Dave Bautista Gears of War
Igor Chrzanowski | 12.11, 16:16

Ostatnio Netflix potwierdził, że zamierza rozpocząć pracę nad filmową oraz serialową adaptacją marki Gears of War, czyli jednej z najważniejszych serii w całym portfolio Microsoftu.

Oczywiście wieści te wzbudziły zarówno sporo pozytywnych jak i negatywnych emocji, no bo wiecie - to że film Gears of War powstaje, to super sprawa. Gorzej, że zabiera się za to sam Netflix, który ma na koncie tak dużo wtop, że wszyscy podchodzimy do tego ostrożnie. Jest to również szansa dla doskonale znanego wam wszystkim aktora - Dave'a Bautisty.

Była legenda WWE, a obecnie gwiazda Strażników Galaktyki, od lat marzy o wcieleniu się w Marcusa Fenix'a na wielkim ekranie. Już w 2018 roku w wielu wywiadach wspominał o tym, że chciałby przepchnąć film w Universal Studios, ale dopiero teraz Netflix ma szansę tego dokonać. Oczywiście aby zwrócić na siebie uwagę zarówno twórców serii jak i włodarzy platformy, opublikował szalenie wymowny filmik prezentujący jego samego w zbroi z Gearsów. Co ciekawe, pomysł popiera nawet sam CliffyB. 

Nie mogę tego bardziej ułatwić. 

Bracie, jako projektant 1, 2 oraz 3, jesteś moim numerem jeden.

Źródło: DualShockers

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper