Gwiezdne Wojny od Studia Ghibli! Star Wars Zen: Grogu and Dust Bunnies zadebiutowało na Disney+

Filmy i seriale
899V
Star Wars Zen: Grogu and Dust Bunnies
Kajetan Węsierski | 12.11, 14:30

Jakiś czas temu wspominałem o tym, że jeden z zagranicznych oddziałów Disney+ przedpremierowo poinformował o nadchodzącej premierze krótkometrażowej opowieści o Grogu, którego można kojarzyć z serialu "The Mandalorian". Wtedy nie znaliśmy wielu szczegółów i właściwie mogliśmy się tylko domyślać, czym w praktyce będzie zapowiedziana opowieść. Cóż, na odpowiedź nie musieliśmy wcale długo czekać.

Jak się okazuje, zapowiadana od jakiegoś czasu produkcja nosi tytuł "Star Wars Zen: Grogu and Dust Bunnies" i jest w rzeczywistości zaledwie trzyminutowym odcinkiem, który faktycznie opowiada o Grogu. Warto jednak odnotować tu szczególną ciekawostkę - za krótkometrażową produkcję odpowiada legendarne Studio Ghibli, które ma w swoim dorobku niezliczone hity anime wydawane przez minione kilka dekad.

Inną wartą odnotowania informacją jest to, iż ów tytuł jest już dostępny na Disney+! Wszyscy zainteresowani mogą rzucić na niego okiem od dzisiejszego poranka. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny plakat, a potem zachęcam do trzyminutowego relaksu przy seansie. Nie oczekujcie jednak porywającej fabuły czy dynamicznej akcji - to bardziej prezentacja pewnej techniki animacji z odprężającym utworem w tle.

Źródło: Games Radar

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper