FIFA 23 Ultimate Team świętuje Mistrzostwa Świata. Kolejny Polak z dobrą kartą specjalną

Gry
1696V
FIFA 23 - Path To Glory
Kajetan Węsierski | 12.11.2022, 10:30

Mistrzostwa Świata w Katarze zbliżają się dużymi krokami. I choć oczywiście można rozwodzić się nad tym, jak to atmosfera daleka jest od tej, którą czuje się w wakacje i która panowała na przykład przy okazji tego samego wydarzenia przed laty w Brazylii czy RPA, to warto spróbować przynajmniej musnąć tej magii w trudnych i niesprzyjających warunkach. W tym pomaga nam (jak zazwyczaj przy samym evencie) oczywiście FIFA.

W samej grze specjalny tryb (w formie darmowego DLC) pojawił się już kilka dni temu, a wczoraj wieczorem "nawiedził" on także niezwykle popularne Ultimate Team. I choć sam format celebracji jest inny, niż miało to miejsce choć przy dwóch poprzednich Mundiali, to warto zainteresować się tym, co przygotowało Electronic Arts. Pojawia się specjalna drabinka z nagrodami, świetne nagrody za poziomy w sezonach, a także zupełnie nowe oprawy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Tym jednak, co budzi najwięcej poruszenia, są nowe karty. Już pierwszego dnia eventu dostaliśmy aż dwie pule bardzo wyczekiwanych rodzajów zawodników. Po pierwsze, o czym wiedzieliśmy już tygodnie przed samą premierą, pojawiły się specjalne karty Bohaterów FUT z kolaboracji z Marvelem. Wśród nich nie znajdziemy jednak Włodzimierza Smolarka, który pojawi się przy okazji kolejnej puli.

Na tym jednak nie koniec, albowiem pojawiła się także specjalna drużyna kart "Path To Glory" - wyróżnieni zawodnicy będą dostawać specjalne ulepszenia za awanse ich drużyn w kolejnych szczeblach turnieju. I tym, co szczególnie warto odnotować, jest fakt, iż pojawił się tam Arkadiusz Milik. Statystyki czynią piłkarza całkiem grywalnym w grze, a ponadto pojawia się jeszcze jeden dodatkowy argument, aby kibicować reprezentacji Polski na nadchodzących Mistrzostwach Świata. Jak myślicie - do którego etapu dotrze nasza ekipa?

FIFA 23 - FUT

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do FIFA 23.

Źródło: Charlie Intel

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper