FIFA 23 Ultimate Team świętuje Mistrzostwa Świata. Kolejny Polak z dobrą kartą specjalną

News
1349V
FIFA 23 - Path To Glory
Kajetan Węsierski | 12.11, 10:30

Mistrzostwa Świata w Katarze zbliżają się dużymi krokami. I choć oczywiście można rozwodzić się nad tym, jak to atmosfera daleka jest od tej, którą czuje się w wakacje i która panowała na przykład przy okazji tego samego wydarzenia przed laty w Brazylii czy RPA, to warto spróbować przynajmniej musnąć tej magii w trudnych i niesprzyjających warunkach. W tym pomaga nam (jak zazwyczaj przy samym evencie) oczywiście FIFA.

W samej grze specjalny tryb (w formie darmowego DLC) pojawił się już kilka dni temu, a wczoraj wieczorem "nawiedził" on także niezwykle popularne Ultimate Team. I choć sam format celebracji jest inny, niż miało to miejsce choć przy dwóch poprzednich Mundiali, to warto zainteresować się tym, co przygotowało Electronic Arts. Pojawia się specjalna drabinka z nagrodami, świetne nagrody za poziomy w sezonach, a także zupełnie nowe oprawy.

Tym jednak, co budzi najwięcej poruszenia, są nowe karty. Już pierwszego dnia eventu dostaliśmy aż dwie pule bardzo wyczekiwanych rodzajów zawodników. Po pierwsze, o czym wiedzieliśmy już tygodnie przed samą premierą, pojawiły się specjalne karty Bohaterów FUT z kolaboracji z Marvelem. Wśród nich nie znajdziemy jednak Włodzimierza Smolarka, który pojawi się przy okazji kolejnej puli.

Na tym jednak nie koniec, albowiem pojawiła się także specjalna drużyna kart "Path To Glory" - wyróżnieni zawodnicy będą dostawać specjalne ulepszenia za awanse ich drużyn w kolejnych szczeblach turnieju. I tym, co szczególnie warto odnotować, jest fakt, iż pojawił się tam Arkadiusz Milik. Statystyki czynią piłkarza całkiem grywalnym w grze, a ponadto pojawia się jeszcze jeden dodatkowy argument, aby kibicować reprezentacji Polski na nadchodzących Mistrzostwach Świata. Jak myślicie - do którego etapu dotrze nasza ekipa?

FIFA 23 - FUT

Źródło: Charlie Intel

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper